GamesForum

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » GamesForum » Ігри » Чим вивести клей з одягу?


Чим вивести клей з одягу?

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Мені потрібна ваша допомога. Я недавно отримав сорочку, яка надзвичайно подобається мені, але на жаль, під час носіння я пофарбував її відбілювачем, і тепер на ній залишилися жахливі плями від клею. Я вже витратив безліч часу, намагаючись вивести клей з одягу за допомогою різних способів, але нічого не вдалося. Моя сорочка улюблена, і я б дуже хотів врятувати її. Можливо, у вас є якісь дієві поради щодо того, чим вивести цей засохлий клей?

0

2

Ой, нічого ви не зробите вже, простіше буде просто викинути та і все

0

3

Ну якщо ви переймаєтеся про те чим вивести клей з одягу https://lux-x.com/ua/novosti/chem-vyves … s-odezhdy/ , то ви можете скористатися наступними кроками. Спершу зніміть з одягу всі видимі залишки клею, використовуючи ложку або картонку для збору більшості засохлих клаптиків. Потім нагрійте праску на середній температурі та покладіть сорочку між двома шарами паперу для прасування. Прасуйте місце засохлого клею, але уникайте прямого контакту праски з тканиною. Після цього використовуйте спеціальний засіб для видалення клею або ацетон, але будьте обережні, щоб не пошкодити кольорову тканину. Застосовуйте засіб на ватну паличку і обережно витирайте залишки клею. Повторюйте цей процес, поки клей повністю не зникне. Після того, як ви успішно видалите клей, прання в холодній воді з м'яким миючим засобом допоможе позбавити тканину від залишків ацетону чи засобу для видалення клею. Після прання залиште сорочку висушуватися при кімнатній температурі.

0

4

Дуже вам дякую за поради

0

5

Щоб вивести клей з одягу, деякі прості методи можуть допомогти. По-перше, спробуйте охолодити клей. Для цього використовуйте лід або морозильник, накладаючи його на пляму клею. Якщо клей затвердів, він стане менш липким, і його легше буде відірвати або зімкнути.

Для більш дрібних плям клею використовуйте рідину для видалення клею. Невелику кількість масла для видалення клею або засобу для видалення клею нанесіть на пляму за допомогою ватного тампона, а потім витріть пляму чистою тканиною. Будьте обережні та перевірте ефект на невеликій частині тканини перед використанням.

Ще один метод - використання оцту або розчину з мильним розчином. Зберіть 1 частину оцту та 2 частини води, або розчину мильного розчину. Застосуйте на пляму, потім витріть тканиною. Уникайте надмірного вологого та перевіряйте, щоб упевнитися, що тканина не пошкоджена.

Найкраще видалення клею може залежати від типу тканини та самого клею. Перед використанням будь-яких засобів видалення слід провести тест на невеликій непомітній ділянці тканини, щоб упевнитися, що вони не пошкодять тканину.

0


Вы здесь » GamesForum » Ігри » Чим вивести клей з одягу?