GamesForum

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » GamesForum » Ігри » Стрижка


Стрижка

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Хто допоможе зробити чоловікові класну елегантну стрижку?

0

2

Так це вам фахівець потрібен, який знає толк в сучасних стрижках і зачісках. Тому найкраще відправити свого чоловіка в барбершоп Frisor. Я сам клієнт цього барбершопу і вже не перший рік. Я ще після першого відвідування був у захваті від сервісу, персонал барбершопа дуже привітний і гостинний. І ціни приємні

0

3

Kabardinka написал(а):

Хто допоможе зробити чоловікові класну елегантну стрижку?

А я наконец-то решился! Вот уже полгода как я ковырялся в длинных волосах, как в джунглях, а сегодня вечером жена решила взять в руки машинку для стрижки (кому интересно - можно перейти глянуть такие машинки) и дала мне настоящий рестайлинг! Честно, я был немного нервничал, но она справилась на отлично. Теперь я смотрюсь как настоящий порядочный человек, а не как дикий зверь! Легче стало не только внешне, но и на душе. Вот это я понимаю, когда жена - не только лучший друг, но и лучший парикмахер!

0

4

Думали ли вы когда-то над продажей своих волос? Я вот хочу отстричь и продать. А где это можно сделать?

Отредактировано Толик (2024-03-08 14:15:48)

0

5

Завжди мріяла про зміну образу, але не могла знайти підходящий спосіб. Коли я дізналася про можливість продажу волосся https://hairua.com/  на HairUA, я зрозуміла, що це вигідний і навіть цікавий спосіб змінити щось у собі. Звернулася до них із своїм питанням, і мені дуже швидко надали всю необхідну інформацію. Я здавала волосся, яке вже давно хотіла відрізати, і отримала за це чудову винагороду. Щиро рекомендую всім, хто шукає спосіб змінити щось у собі та заробити!

0


Вы здесь » GamesForum » Ігри » Стрижка